KONFERENCE CZARMA a 2. členská schůze
3. října 2023, 9:00 – 16:30
Modrá posluchárna Univerzity Karlovy v Praze
Registrujte se!

Konference CZARMA a 2. členská schůze

Termín: 3. října 2023, 9:00 – 16:30
Místo: Modrá posluchárna Univerzity Karlovy v Praze
Kapacita: 230 na místě + online (neomezeně)


Česká asociace manažerů a administrátorů ve výzkumu, z. s. (CZARMA) Vás zve na první výroční konferenci CZARMA a současně svoji druhou členskou schůzi. Letošním hlavním tématem bude výzkum, vývoj a inovace v ČR – novinky a snižování administrativní zátěže. Mezi hlavními hosty konference bude náměstek ministryně pro vědu, výzkum a inovace Pavel Doleček a zástupci poskytovatelů, kteří s námi budou diskutovat tato ale i další témata. Pozornost bude samozřejmě věnována i fungování spolku a prezentaci aktivit jednotlivých pracovních skupin a v neposlední řadě samozřejmě také networkingu.

Součástí akce bude i výstava posterů účastníků konference - viz níže. 

Přijďte si popovídat a pobavit se na networkingové večeři den před konáním akce 2. října 2023 od 19:00 v Praze (místo bude určeno později).

PROGRAM (ke stažení)

Bez popisku

REGISTRACE

Registrace je otevřena do 30. 6. 2023 (v případě prezenční účasti, pro účast online do 1. 10. 2023). Účast na akci je spojena s konferenčním poplatkem 300,- Kč a je určena pouze pro členy CZARMA (více informací k akci obdrží členové e-mailem). Pokud nejste členem, neváhejte se zaregistrovat.

POSTER SESSION

Účastníci konference mají možnost se aktivně zapojit do programu konference prezentací svého posteru. Jedná se o výbornou diseminaci měkkých výstupů Vašich projektů, neváhejte se s nimi v rámci RMA komunity pochlubit. Více informací zde.

DOTAZY a KONTAKT

Dotazy zasílejte na adresu konference@czarma.cz.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info