KONFERENCE CZARMA a 2. členská schůze
3. října 2023, 9:00 – 16:30
Modrá posluchárna Univerzity Karlovy v Praze
Registrujte se!

Konference CZARMA a 2. členská schůze

Termín: 3. října 2023, 9:00 – 16:30
Místo: Modrá posluchárna Univerzity Karlovy v Praze
Kapacita: 230 na místě + online (neomezeně)


Česká asociace manažerů a administrátorů ve výzkumu, z. s. (CZARMA) Vás zve na první výroční konferenci CZARMA a současně svoji druhou členskou schůzi. Letošním hlavním tématem bude výzkum, vývoj a inovace v ČR – novinky a snižování administrativní zátěže. Mezi hlavními hosty konference bude Ministryně pro vědu, výzkum a inovace, paní Hana Langšádlová, a zástupci poskytovatelů, kteří s námi budou diskutovat na tato ale i další témata. Pozornost bude samozřejmě věnována i fungování spolku a prezentaci aktivit jednotlivých pracovních skupin a v neposlední řadě samozřejmě také networkingu.

Součástí akce bude i výstava posterů účastníků konference - viz níže. 

Přijďte si popovídat a pobavit se na networkingové večeři den před konáním akce 2. října 2023 od 19:00 v Praze (místo bude určeno později).

PROGRAM (ke stažení)

REGISTRACE

Účast na akci je spojena s konferenčním poplatkem 300,- Kč a je určena pouze pro členy CZARMA (více informací k akci obdrží členové e-mailem). Pokud nejste členem, neváhejte se zaregistrovat.

POSTER SESSION

Účastníci konference mají možnost se aktivně zapojit do programu konference prezentací svého posteru. Jedná se o výbornou diseminaci měkkých výstupů Vašich projektů, neváhejte se s nimi v rámci RMA komunity pochlubit. Více informací zde.

DOTAZY a KONTAKT

Dotazy zasílejte na adresu konference@czarma.cz.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info