Pokračování aktivit RM Roadmap: Kdo jsou manažeři ve výzkumu?

Projekt RM ROADMAP financovaný prostřednictvím programu Horizon Europe připravuje evropský rámec pro rozvoj profese manažerů a administrátorů ve výzkumu. Národní profesní komunity budou do projektu začleněny prostřednictvím tzv. ambasadorů. Česko reprezentují čtyři ambasadoři: Ladislav Čoček a Lenka Chvojková za spolek CZARMA, Růžena Štemberková a Petr Kubečka za spolek Transfera.cz.

Na setkání 18. března 2024 krátce připomeneme cíle projektu RM ROADMAP a platformy, přes které se můžete přímo zapojit do aktivit projektu. Především však otevřeme diskusi k tématům druhé co-creation session, kterými jsou identita manažerů ve výzkumu a kompetence a dovednosti, které manažeři ve výzkumu potřebují ke své práci. Budeme se těšit na Vaši aktivní účast!

Registrujte se do 13. března 2024 ZDE.

Setkání navazuje na představení aktivit RM Roadmap, které proběhlo 2. října 2023. Výsledky první co-creation session, která se zabývala národními asociacemi a sítěmi v oblasti managementu výzkumu, naleznete na Knowledge and Community Platform (návod na připojení ZDE).

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info