Pokračování aktivit RM Roadmap: Kdo jsou manažeři ve výzkumu?

  • 18. března 2024
    13:00 – 15:00
  • online

Projekt RM ROADMAP financovaný prostřednictvím programu Horizon Europe připravuje evropský rámec pro rozvoj profese manažerů a administrátorů ve výzkumu. Národní profesní komunity budou do projektu začleněny prostřednictvím tzv. ambasadorů. Česko reprezentují čtyři ambasadoři: Ladislav Čoček a Lenka Chvojková za spolek CZARMA, Růžena Štemberková a Petr Kubečka za spolek Transfera.cz.

Na setkání 18. března 2024 krátce připomeneme cíle projektu RM ROADMAP a platformy, přes které se můžete přímo zapojit do aktivit projektu. Především však otevřeme diskusi k tématům druhé co-creation session, kterými jsou identita manažerů ve výzkumu a kompetence a dovednosti, které manažeři ve výzkumu potřebují ke své práci. Budeme se těšit na Vaši aktivní účast!

Setkání navazuje na představení aktivit RM Roadmap, které proběhlo 2. října 2023. Výsledky první co-creation session, která se zabývala národními asociacemi a sítěmi v oblasti managementu výzkumu, naleznete na Knowledge and Community Platform (návod na připojení ZDE).

Akce se koná on-line v Zoom, odkaz ZDE.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info