Pokračování aktivit RM Roadmap - školení, networking a profesní rozvoj manažerů

Akce je ZRUŠENA!

 

 

 

 

Projekt RM ROADMAP financovaný prostřednictvím programu Horizont Evropa připravuje evropský rámec pro rozvoj profese manažerů a administrátorů ve výzkumu. Národní profesní komunity jsou do projektu začleněny prostřednictvím tzv. ambasadorů. Česko reprezentují čtyři ambasadoři: Ladislav Čoček a Lenka Chvojková za spolek CZARMA, Růžena Štemberková a Petr Kubečka za spolek Transfera.cz.

Na setkání 12. června 2024 krátce připomeneme cíle projektu RM ROADMAP a platformy, přes které se můžete přímo zapojit do aktivit projektu. Především však otevřeme diskusi k tématům třetí co-creation session, kterými jsou možnost školení, networking a profesní rozvoj manažerů a manažerek ve výzkumu (potřeby, příležitosti, financování, možnosti zdokonalení apod.). Budeme se těšit na Vaši aktivní účast!

Setkání navazuje na představení aktivit RM Roadmap a první co-creation session na téma národních asociací a sítí v oblasti managementu ve výzkumu, které proběhlo 2. října 2023. A dále na setkání z 18. března 2024, kdy byly v rámci druhé co-cration session diskutovány otázky, kdo jsou manažeři ve výzkumu a jaké jsou jejich kompetence. Výsledky obou diskuzí naleznete na Knowledge and Community Platform (návod na připojení ZDE).

Akce se koná on-line v Zoom.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info